قالیشویی تهران

رژیم لاغری ۱۰ روزه کاهش وزن تا ۲۶ کیلو با دستور رایگان

1402.10.07
Queen Neda
0

دستور رژیم لاغری در 10 روز

 

نداآیلند : رژیم لاغری 10 روزه که در ادامه با آن آشنا خواهید شد ، رژیمی سنگین است که فقط به اراده قوی نیاز دارد و حتما در 10 روز اول پس از شروع رژیم لاغری 10 روزه ، 8 تا 10 کیلو کاهش وزن و تا روز 15 بعد از شروع رژیم لاغری 10 روزه ،12 تا 17 کیلو کاهش وزن و تا پایان ماه اول پس از شروع رژیم لاغری 10 روزه ، 20 تا 26 کیلو کاهش وزن را تجربه خواهید کرد . این رژیم لاغری 10 روزه ، با پاکسازی اعضای لوله گوارش همراه است . با خوردن و آشامیدن مداوم به لوله گوارش فرصت و مجالی برای استراحت داده نمی شود . با گرفتن رژیم لاغری در ۱۰ روز می توانیم به لوله گوارش استراحت داده و سبب پاکسازی و رسوب زدایی اعضای گوارش شویم . اثر رژیم لاغری در ۱۰ روز را در روز سوم به صورت فاحشی ملاحظه خواهید کرد . احساس سبکی همراه با دفع خوب روزانه یا همان اجابت مزاج ، از جمله اثرات این رژیم لاغری 10 روزه می باشد .

( تجربه شخصی بنده و 7 نفر از دوستانم که موفق به انجام این رژیم شده ایم . )

 

حتما پیش از شروع رژیم لاغری 10 روزه ، نکات زیر را توجه کنید و در صورت داشتن هر کدام از شرایط ذکر شده زیر ، به هیج وجه اقدام به گرفتن این رژیم ننمایید و از راه ها و رژیم های ساده تر که توسط پزشکان تغذیه توصیه می شود استفاده نمایید .

 

1- در صورت بارداری و یا شیر دهی ، از گرفتن رژیم لاغری 10 روزه خودداری نمایید . اثرات سوء تغذیه ای و ضعف و بیحالی و ... رژیم 10 روزه ، میتواند به مادر و جنین و یا کودک شیر خوار ، آسیب های جدی و جبران ناپذیری وارد کند .

 

2- در صورتی که دوران عادت ماهیانه را سپری می کنید و یا در دوران رژیم 10 روزه لاغری ، عادت ماهیانه خواهید شد ، تا اتمام عادت ماهیانه ، صبر کنید و سپس اقدام به گرفتن رژیم 10 روزه نمایید . ( در رژیم لاغری 10 روزه ، در دوران عادت ماهیانه ، کاهش وزن به هیچ وجه اتفاق نخواهد افتاد و نتیجه عکس را تجربه خواهید کرد . همچنین اثرات سوء رژیم لاغری 10 روزه ، میتواند به سلامتی شما آسیب برساند . )

 

3- در صورتیکه در سنین زیر 20 سال هستید ، به هیچ وجه اقدام به گرفتن رژیم لاغری 10 روزه نکنید . اثرات سوء این رژیم میتواند به سنین تا 25 سال که هنوز در سنین رشد هستند ، آسیب های جدی وارد نماید .

 

4- اگر هر گونه بیماری که نیاز به مصرف دارو دارد را مبتلا هستید ، حتما از گرفتن رژیم لاغری 10 روزه پرهیز نمایید .

 

پیش از شروع رژیم لاغری 10 روزه ، حتما با پزشک ، در رابطه با انجام این رژیم و یا عدم انجام آن ، مشاوره نمایید و در صورت تائید ایشان ، رژیم را انجام دهید . 

گروه ندا آیلند هیچگونه مسولیتی در قبال اثرات سوء و جسمانی احتمالی رژیم لاغری 10 روزه ندارد و مسئولیت تمامی عواقب آن ، بر عهده فرد یا افراد می باشد . 

ندا آیلند اکیدا توصیه میکند حتما قبل از انجام رژیم لاغری 10 روزه ، با پزشک خود ، مشاوره کنید .

 

رژیم لاغری با 20 کیلو کاهش وزن در 10 روز

 

شروع رژیم لاغری 10 روزه

این رژیم لاغری 10 روز است و هیچ نوع مواد جویدنی ، در این رژیم نباید استفاده شود ( به مدت 10 روز ) .

در طول این 10 روز ، شما فقط مجاز به مصرف مایعاتی که در ادامه عنوان خواهند شد می باشید :

8 تا 10 لیوان آب حتما در طول روز میل شود . توجه داشته باشید که برای آرامش معده ، آب را در حجم کم بنوشید . بهتر است 10 لیوان آب را داخل ظرفی ریخته و هر نیم ساعت ، یک استکان بنوشید .

* 400 گرم کرفس یا اسفناج را پخته و روزانه 1 استکان آب کرفس پخته و یا آب اسفناج پخته را میل کنید .

در صورت ضعف شدید ، میتوانید موارد زیر را استفاده کنید : 

شربت خاکشیر با گلاب یا عرق نعنا یا چای شیرین شده با قند یا یک استکان آب کمپوت آناناس یا یک استکان آب سیب درختی .

شما مجاز به استفاده از 18 حبه قند در طول روز هستید . روز اول تا سوم 18 حبه قند و از روز چهارم از تعداد قندها کم می شود . می توانید بجای هر دو حبه قند ، ۱ عدد خرمای خشک و یا 2 قاشق مرباخوری عسل در طول روز میل کنید . البته خرما را نجوید و در دهان جابجا کنید تا کم کم هضم شده و قورت دهید .

روز اول ، 4 عدد قرص گیاهی سی لاکس قبل از ساعت 8 شب میل شود و حتما در محلی باشید که به سرویس بهداشتی دسترسی دارید ( به علت بروز اسهال ) و پس از روز اول ، تا پایان روز دهم ، هر شب ( حدود ساعت 7 تا 8 شب ) 2 یا 3 عدد قرص گیاهی سی لاکس که ملین است ، میل کنید و پس از آن تا زمان دفع کامل ، فقط آب مصرف شود تا عمل دفع ، سریعتر انجام گیرد .

* لازم نیست فعالیتهای شدید انجام بدهید و انجام کارهای روزانه اکتفا میکند و فقط از خواب زیاد ( بیشتر از 6 تا 8 ساعت در 24 ساعت ) بپرهیزید و خودتان را سرگرم کنید تا کمتر گرسنگی به شما فشار وارد کند . 

حتما با مصرف مواد شیرین ذکر شده در ابتدا و میانه روز ، از افت قند و عواقب آن جلوگیری کنید و از کارهایی که نیاز به هوشیاری کامل دارند ، پرهیز کرده و آنها را تا بعد ار اتمام رژیم ، به تعویق بیندازید . ( به علت حس گیجی و بی رمقی در برخی افراد )

به هیچ وجه میزان خوراکیهای مجاز ذکر شده در این رژیم را کاهش ندهید زیرا بدن شروع به مقاومت کرده و کاهش وزن را تجربه نخواهید کرد .

 

دستور قطع رژیم 10 روزه لاغری 

تا 3 روز ، نمک ، چربی و رب غذا حذف شود .

قرص سی لاکس ، 3 شب اول ، شبی 2 عدد و از شب چهارم به بعد ، هر شب نصف قرص کم شده تا شب هفتم قرص قطع گردد .

 

 روز اول بعد از 10 روز رژیم لاغری :

صبحانه : فقط چای 

از 12 ظهر تا 9 شب ، یک شیشه شیر سرد + یک عدد کمپوت آناناس به این شکل که هر 2 ساعت ، یک استکان شیر سرد و نیم ساعت بعد یک پر کمپوت با 2 قاشق آب آن میل شود .

 

 روز دوم بعد از 10 روز رژیم لاغری : 

مثل روز اول ، به اضافه سوپ جو ( جو + هویج + سبزیجات تازه + زردچوبه + ترشی آن ، لیمو ترش تازه یا آب غوره ) یک ملاقه سوپ برای ظهر و یک ملاقه شب میل کنید .

 

*  روز سوم بعد از 10 روز رژیم لاغری :

صبحانه : فقط چای 

ناهار : 6 قاشق برنج با زیره سیاه با آب گوشت و آب خورشت یا آب مرغ و یا یک ملاقه سوپ با آب گوشت .

شام : یک ملاقه سوپ با آب گوشت یا 2 عدد سیب درختی .

 

* روز چهارم بعد از 10 روز رژیم لاغری : 

غذای معمولی کم نمک و کم چربی 

صبحانه : لبنیات

ناهار : به دلخواه ولی کم حجم

شام : سالاد یا میوه

 

نکته : بعد از یک ماه از گرفتن رژیم لاغری 10 روزه ، هر روز صبح ناشتا ، نیم ساعت قبل از صبحانه ، در یک لیوان آب ولرم ، یک عدد لیموی تازه بچکانید و آن را بنوشید . در صورت نبودن لیمو ، می توانید آب هر نوع مرکبات را در آب ولرم چکانده و میل کنید . لازم به ذکر است که اگر معده شما بیمار باشد ، فقط آب ولرم بدون مرکبات را بنوشید .

 

 توجه 

اگر پس از این رژیم ، دچار ریزش مو شدید ، با مشورت پزشک ، می توانید پس از اتمام این رژیم ، از مکمل هایی مانند زینک و یا مولتی ویتامین استفاده نمایید تا از کمبود ویتامین ها و ریزش مو پیشگیری نمایید .

پس از گذشت یک ماه ، حتما آزمایش چکاب بدهید تا اگر کمبود مواد معدنی و ویتامین و ... دارید ، اقدام به جبران آنها توسط پزشک و توصیه های او نمایید .

* پس از اتمام رژیم ، روش غذا خوردن خود را تغییر دهید تا مجدد اضافه وزن پیدا نکنید و نهایتا تا ساعت 7 عصر ، شام خود را بخورید تا هم خواب بهتر و هم بدن سالمی داشته باشید . 

* ورزش و فعالیتی که مطمئن هستید میتوانید همیشه آن را انجام دهید ، حتی به اندازه کم ولی روزانه ، در نظر بگیرید و از ورزشهای سخت و پرهزینه که احتمالا در آینده ای بسیار نزدیک ، آن را رها خواهید کرد بپرهیزید تا بدنتان از یک برنامه روزانه و سالم پیروی کند و سلامتی شما تضمین شود .

به هیچ وجه تا حداقل 5 سال از اتمام رژیم لاغری 10 روزه ، مجدد اقدام به گرفتن این رژیم و کاهش وزن ننمایید و فقط میزان خوراک و ساعت غذاخوردن خود را اصلاح کنید .

 

 ******** تبریک ********

به شما تبریک میگوییم که توانسته اید و اراده کردید و این رژیم را با موفقیت اجرا نمودید . حس زیبایی است . لباس های با سایز جدید و کمتر از قبل ، انتظارتان را می کشد . حس جوانی و شادابی را تجربه می کنید و به خود می بالید که توانسته اید با موفقیت و اراده قوی و غلبه بر وسوسه ها ، زندگی خود را متحول کنید .

 

به جمع ما خوش آمدید.

 

اگر این رژیم را با موفقیت انجام دادید ، حتما ذکر کنید چند سال دارید و چند کیلو کاهش وزن را تجربه کرده اید .

 

تجربه نویسنده این مطلب :

قبل از هر سخنی ، هزاران بار از متخصص تغذیه ای که این رژیم را به یکی از دوستان همکار بنده تجویز کرده بودند ممنونم و متاسفانه هیچ نام و نشانی از ایشان ندارم تا ارائه دهم و دیگران نیز از سایر تجربیات ایشان بهره مند شوند . در صورت کسب هرگونه اطلاعات از این متخصص بینظیر ، حتما اطلاع رسانی و نام و آدرس و سایر توضیحات از حرفه ایشان ، در ندا آیلند ، درج خواهد شد .

همانطور که گفتم ، این رژیم توسط یکی از متخصصان رژیم و تغذیه که هیچ نام و نشانی از ایشان ندارم و امیدوارم یکی از خوانندگان این مطلب باشند و نظر بدن ، به یکی از همکاران دوست بنده پیشنهاد شده بود و بنده نیز به علت وزن بالا ( 100 ) در سال 1391 و در سن 33 سالگی ( 11 سال قبل از نوشتن این مقاله ) و عوارض اضافه وزن و پس از بارداری و موقعی که فرزند اولم حدود 2 سال داشت ، اقدام به گرفتن این رژیم کردم . در 10 روز اول ، 8 کیلو کاهش وزن داشتم . در 5 روز بعد از رژیم و تا زمانی که به وضع خوراک عادی برگردم ، 17 کیلو کاهش وزن ، از روز اول رژیم ( یعنی در 15 روز از شروع رژیم ) داشتم و تا پایان ماه اول رژیم ، 26 کیلو کاهش وزن داشتم . بنده مجدد و پس از حدود یک و نیم سال بعد از بارداری دوم و ابتلا به اضافه وزن ( 108/600 ) ، در سن 43 سالگی ( 2 ماه قبل از نوشتن این مقاله ، یعنی تاریخ 1402/08/02 ) الان که حدود 2 ماه از گرفتن رژیم لاغری 10 روزه میگذره ، وزنم حدود 86 کیلو هست . البته علت کاهش وزن کم بنده نسبت به 11 سال قبل ، رعایت نکردن بعضی از اصول رژیم هست که به خاطر فرزند کوچکم ، اتفاق افتاد و کاهش وزن کمتری رو تجربه کردم . ولی به هر حال ، تونستم مقدار زیادی از وزنم رو کاهش بدم که با رعایت کردن اصول خوردن ، مطمئنا به صورت کم و بدون فشار ، میتونم به وزن مورد نظرم برسم . به هر حال بسیار حس لذت بخشی است که بتوانید لباس هایی که در اندام دیگران زیبا بودند و شما محروم بودید را برتن کنید ، سبک تر باشید ، حس جوانی و شور و نشاط را تجربه کنید و اعتماد به نفس قویتری پیدا کنید و هزاران حس جدید و زیبا ، فقط با 10 روز تغییر سبک خوردن و آشامیدن ، نصیبتان شود .

 

تجربه یکی از دوستان بعد از گرفتن رژیم 10 روزه لاغری :

نظر خانم ب . م بعد از لاغری با رژیم 10 روزه لاغری :

وقتی این رژیمو میخواستم شروع کنم ، وزن 98/200 و سن 34 سال داشتم . فقط سه روز بود که این رژیم لاغری 10 روزه یا به قول خودمون رژیم رو گرفته بودم که دیدم کفشهام ۱/۵ سایز بزرگه ، لباس زیرم هم ۲ سایز بزرگ بود و بهتر از همه دیگه شکم آویزونی نداشتم . انگار شکمم به پشتم چسبیده شده بود . اولش با ناراحتی شروع به گرفتن ای روزه طبی کردم ولی بعد از سه روز با قدرت پیش رفتم . خوشحالیم روز به روز بیشتر می شد . بعد از ۱۰ روز ۸ کیلو و بعد از ۱۵ روز که از این رژیم گذشت ۱۸ کیلو کم کرده بودم . همه لباسام برام بزرگ بود . خیلی حس این تجربه شیرین برام جالب بود . 

بعد 15 روز وزنم حدود 79 کیلو بود . الان 14 سال از گرفتن رژیم لاغری 10 روزه میگذره و وزنم حدود 68 کیلو هست . البته وقتی تلاش و گرسنگی روزای رژیم یادم میفته ، اصلا رغبت نمیکنم به سمت پرخوری برم و همین مساله باعث شده که وزم الان ثابت بمونه . موفق باشید .

 

توجه

 

توضیحاتی که توسط گروه نداآیلند برای انواع رژیمها ، بیماری ها ، داروهای شیمیایی ، گیاهی ، مکمل ها و روش های درمانی ... ارائه شده ، صرفا جهت افزایش آگاهی و اطلاعات زمینه ای داروها است و فقط پزشک ، بر اساس وضعیت بیمار مجاز به درمان و تجویز دارو است . پس اکیدا توصیه میشود به هیچ وجه اقدام به مصرف خودسرانه داروها و مکمل ها و روش های درمانی ... ننمایید و حتما به پزشک مراجعه فرمایید .

 

گروه نداآیلند هیچگونه مسولیتی در قبال پیامدهای ناشی از استفاده خودسرانه موارد درمانی و داروها و مکمل ها و ... توسط اشخاص ندارد .

مطالب مشابه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا