قالیشویی تهران
مبل شویی ارزان تهران
بهترین مبل شویی تهران
تلفن مبل شویی تهران

خدمات مبلشویی

1400.09.07
Queen Neda
0

شستن برخی از لوازم منزل، کار آسانی به نظر نمی رسد. یکی از این وسایل که بسیار کاربردی است و در همه منازل وجود دارد، مبلمان است. علی رغم اینکه مبل ها در معرض گرد و غبار و کثیفی ناشی از ریختن مواد غذایی هستند، هم به دلیل اندازه و هم بعضا به دلیل جنسشان، قابلیت شستشو به شکل روتین را ندارند. بنابراین با گذشت زمان، آلودگی در تار و پود آن نفوذ کرده و پاک کردن آن نیز سخت تر می شود.

برای پاکسازی و شستشوی کامل مبلمان منزل ، نیاز به استفاده از خدمات مبل شویی وجود دارد . مراکزی وجود دارند که این کار را در منزل خودتان انجام می دهند و شما می توانید در کوتاه ترین زمان از طریق نداآیلند با این مجموعه ها آشنا شوید .

 

مبل شویی

 

استفاده از خدمات مبل شویی در منزل

 

برای پاک کردن گرد و غبار روزانه از روی پارچه مبل، تنها استفاده از جارو برقی می تواند مفید باشد. اما در مورد لکه های روغن، رنگ، چای و دیگر لکه های عمیق، تنها راه حل دائمی و کارا، استفاده از خدمات مبل شویی در منزل است.

این خدمات معمولا با به روزترین دستگاه های مکانیزه و صنعتی و با کمترین میزان آسیب وارده به مبلمان شما، انجام می شوند. همچنین در مواردی که مبل شما قابل شستشو با آب نباشد، این خدمات به شکل خشکشویی انجام خواهد شد و در کوتاهترین زمان می توانید مجددا از مبلمان خود استفاده کنید.

 

بهترین مبل‌شویی کدام است

 

اگر بخواهید مبلمان خود را توسط بهترین مراکز مبل شویی انجام دهید، لازم است که به چند نکته دقت کنید.انتخاب افراد مجرب و خدمات مناسب، نیازمند توجه به همین نکات ساده است. این کار به شما کمک خواهد کرد که بتوانید مبل های خود را سالم نگه دارید و هزینه اضافی بابت خرید مجدد مبل نپردازید.

بهترین مبل شویی، از شوینده های مناسب با هر جنس پارچه و کاملا استاندارد استفاده می کند. زیرا جنس پارچه مبل ممکن است کتان، نایلون، پلی استر، مازراتی، پنبه ای و حتی چرمی باشد ضمن آن که نوع شوینده در قدرت لکه بری آن نیز موثر است.

نکته مهم دیگر، استفاده از دستگاه های به روز و انتخاب نوع شستن صحیح مبل هاست. در کنار این، استفاده از کارکنان مجرب نیز یکی دیگر از خصوصیات مبل شویی خوب است که باید به آن توجه کنید.

اگرچه ارزان ترین مبل شویی لزوما بهترین نیست، اما قیمت گذاری منصفانه و مطابق با نرخ مصوب اتحادیه نیز یکی از نکاتی است که باید به آن توجه کنید.

برای آگاهی از این موارد لازم است تا از نظرات مشتریان گذشته مبل شویی ها آگاه شوید و با جستجو در اینترنت این خدمات را با هم مقایسه کنید.

 

قیمت خدمات مبل‌شویی در منزل چه میزان است

 

همان طور که قبلا هم گفته شد، قیمت گذاری منصفانه یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب مبل شویی مناسب است. نرخ خدمات مبل شویی به مسائل زیادی بستگی دارد. یکی از این عامل ها تعداد مبل هایی است که نیاز به شستشو دارد. این که مبل شما از چه نوعی ست، چه جنس پارچه و اسکلتی دارد، تا چه میزان آلوده است و چقدر نیاز به شوینده دارد نیزدر این قیمت گذاری موثر هستند.

از طرف دیگر، هزینه ایاب و ذهاب کارگر و ماشین آلات و حقوق و مزایای کارکنان نیز در قیمت نهایی خدمات مبل شویی در منزل لحاظ می شوند.

ذکر این نکته اهمیت دارد که هزینه ای که شما باید بابت مبل شویی بپردازید، بسیار کم تر از قیمت مبلمان نو است. بنابراین در صورتی که مبل شما سالم باشد، مبل شویی به صرف تر از تعویض مبلمان خواهد بود.

 

روش‌های مبل شویی در منزل چیست

         

مهم ترین و ابتدایی ترین مرحله در مبل شویی، لکه بری پارچه مبل است که با مواد مخصوص انجام می شود. در صورت ترشویی مبل ها، آبگیری مبل ها نیز به طور کامل انجام می شود تا در زمان کوتاه تری مبلمان شما خشک و قابل استفاده شود. این کار با کمک دستگاه مکنده قوی انجام می شد.

 در صورت خشکشویی مبلمان، این مرحله وجود نداشته و تنها از موادی خاص برای تمیز کردن آن ها استفاده می شود. این حالت مخصوص مبلمانی است که در راهنمای آن ها ذکر شده که نباید برای تمیز کردن آن ها از آب استفاده کرد.

در روش بخارشویی نیز نیاز به آبگیری وجود ندار. اما مدت زمانی برای خشک شدن مبل ها لازم است.

 

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا